Atlar ve Köy Manzarası Kanvas Tablo
Atlar ve Köy Manzarası Kanvas Tablo

Atlar ve Köy Manzarası Kanvas Tablo

51.80 TL
Product Code: nil-m1
STOCK Instock

Tabloda yemyeşil ağaçların arasından sızan güneş ve gözüken gökyüzü tabiatın içerisinden bir parça sunarak kendinizi doğanın içerisinde hissetmenizi sağlıyor. Bu atmosferi evinizde veya iş yerinizdeki bir köşede yansıtabilirsiniz.

Available Options

Atlar ve Köy Manzarası Kanvas Tablo ; Bir yandan güzel güneşi ve bir yandan da otlarda yayılan atları görebilirsiniz. Bu eşsiz yağlı boya tablo birebir replikasyon ile web sitemizden satın alabilirsiniz.Üstelik 9 taksit ve kolay iade imkanları ile.

Fabrika Değiliz İle Yerli ve Atölyede Üretim Yapıyoruz

Kanvas tabloların çoğu fabrikalarda veya ÇİN’den ithal edilir Nil Tablo olarak biz yerli üretim yapmaktayız bu nedenle üretim yaparken kanvas tabloların sağlıklarını ve renklerini ve kargolanmasında büyük bir emek harcamaktayız. Fabrikalarda kullanılan seri üretim hataları ve renk solmaları Nil Tablo ürünlerinde kesinlikle olmaz.Mürekkep Kalitesi

Baskıda kullandığımız boyalarımız solmama garantili ve birinci sınıf boyalardır. Bu boyalar gerçeğe en yakın renk tonlarda ve gerçekten en pahalı boya çeşitleridir. Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz ve kalitemiz tescillidir.
Fine Art

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur. Askı aparatı monte edilmiş bir şekilde tablonuzu duvarınıza asabilirsiniz. Bu şekilde hem çerçeve masraflarından kurtulmuş olursunuz hemde kanvas tablonuz 3d bir görüntü elde edilmiş olur.Koruyucu Madde İle Uzun Yıllar Kullanım!

Sipariş verdiğiniz kanvas tablolarımızda ürünün uzun senelerce kullanılması için üzerine koruyucu vernik atılır bu şekilde hem canlı rengini korur hemde solma ve eskime görülmez.
Kargolama ve Ambalaj

Biliyorsunuz ki kanvas tablolar hassas ve hafif ürünlerdir bu nedenle ürünün kargolama sırasında hasar almaması için Nil Tablo olarak biz tablo çevresini şeffaf baloncuklar ile sarıyoruz. Müşterilerimiz birden fazla tablo almış ise hepsine ayrı ayrı ambalaj yapıyoruz.

Tablo Özellikleri
Pozisyon Yatay
Ürün Tipi Kanvas
Kullanım Alanları Salon, Yatak Odası, Oturma Odası, Çocuk Odası, Kafe, Otel ve benzeri
Konular ağaç, güneş, orman, gökyüzü, manzara, yeşil, yaprak, doğa
Şekil Dikdörtgen

Write a review

Please login or register to review