At Üstünde Çıplak Kadın Kanvas Tablo
At Üstünde Çıplak Kadın Kanvas Tablo

At Üstünde Çıplak Kadın Kanvas Tablo

51.80 TL
Product Code: at-kadin-kanvas-tablo3
STOCK Instock

At Üstünde Çıplak Kadın Kanvas Tablo HD kalitesinde hazırlanmış olup ve iş yerinizde bu güzel atın resmini koyabilirsiniz. Üstelik kolay iade ve 9 taksit imkanı ile 2 günde yanınızda!

Available Options

At resimleriniz seviyor musunuz? O zaman bu At Üstünde Çıplak Kadın Kanvas Tablo resmi tam size göre... HD kalitesi ile çekilmiş fotoğrafı profesyonel olarak kanvas tablo haline getirdik. Kanvas HD kalitesinde  olup ve iş yerinizde bu güzel atın resmini koyabilirsiniz.

 Siz de bu eseri evinizde veya iş yerinizde kullanarak duvarınıza sanat dokunuşu katabilirsiniz.

Ürünlerimizde Kargodan Meydana Gelen Hatalarda Ücret İade Yapıyoruz.

Ödeme İmkanları

  • Kredi kartı
  • Havale
  • Kapıda Ödeme

Kargo İmkanları

  • MNG Kargo
  • Mağazadan Alış (Kargo ücreti alınmaz)

Kanvas Tablo Özellikleri

  • Birinci Sınıf %100 pamuktan üretilen kanvas kumaş.
  • 3 cm kalınlığında çam ağacından ahşap şase.
  • Solmayan uv mürekkep
  • Renklerin ve boyaların canlı kalması ve dayanıklı olması için özel koruyucu.
  • El işçiliği ile kanvas kumaşını şaşeye germe.(İmalathanemiz Şişli'de)

Kanvas Tablo Kurulumu

Kargodan gelen ürünü ambalajlarından çıkartıp direk çivi üzerine asabilirsiniz.


Fabrika Değiliz! Atölyede Üretim Yapıyoruz

 Nil Tablo olarak biz yerli üretim yapmaktayız bu nedenle üretim yaparken kanvas tabloların sağlıklarını ve renklerini ve kargolanmasında büyük bir emek harcamaktayız. Fabrikalar insan yerine makinalar kullanıldığı için bazen hatalar meydana gelir. Nil Tablo üretim atölyesinde kesinlikle bu tür hatalar olmaz çünki sipariş üzerine ürünlerinizi bastırıyoruz ve el işçiliği ile kanvs tablolarını imal ediyoruz.Mürekkep Kalitesi

Baskıda kullandığımız boyalarımız solmama garantili ve birinci sınıf boyalardır. Bu boyalar gerçeğe en yakın renk tonlarda ve gerçekten en pahalı boya çeşitleridir. Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz ve kalitemiz tescillidir.
Fine Art

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur. Askı aparatı monte edilmiş bir şekilde tablonuzu duvarınıza asabilirsiniz. Bu şekilde hem çerçeve masraflarından kurtulmuş olursunuz hemde kanvas tablonuz 3d bir görüntü elde edilmiş olur.Koruyucu Madde İle Uzun Yıllar Kullanım!

Sipariş verdiğiniz kanvas tablolarımızda ürünün uzun senelerce kullanılması için üzerine koruyucu vernik atılır bu şekilde hem canlı rengini korur hemde solma ve eskime görülmez.
Kargolama ve Ambalaj

Biliyorsunuz ki kanvas tablolar hassas ve hafif ürünlerdir bu nedenle ürünün kargolama sırasında hasar almaması için Nil Tablo olarak biz tablo çevresini şeffaf baloncuklar ile sarıyoruz. Müşterilerimiz birden fazla tablo almış ise hepsine ayrı ayrı ambalaj yapıyoruz.
Üretim Videosu

Tablo Özellikleri
Pozisyon Yatay
Ürün Tipi Kanvas
Kullanım Alanları Salon, Yatak Odası, Oturma Odası, Çocuk Odası, Kafe, Otel ve benzeri
Konular at resmi,at kanvas tablo, at dikey kanvas tablo,at resmi kanvas, çöl atı resmi, çöldeki arap atı kanvas
Şekil Dikdörtgen

Write a review

Please login or register to review