3'lü Kolaj Kanvas Tablo Seti
3'lü Kolaj Kanvas Tablo Seti

3'lü Kolaj Kanvas Tablo Seti

90.65 TL
Product Code: uclukolaj-kisisel
STOCK Instock

Overview

Kişiye özel tablolarda dikkat edilmesi gerekenler öncelikle dosya boyutudur. Dosya yükleme boyutumuz maksimum 2 MB'dir.  Fotoğraçıların sizlere verdiği fotoğrafların  boyutları çok...

Available Options

Kişiye özel tablolarda dikkat edilmesi gerekenler öncelikle dosya boyutudur. Dosya yükleme boyutumuz maksimum 2 MB'dir.  Fotoğraçıların sizlere verdiği fotoğrafların  boyutları çok büyüktür bu nedenle web sitemize yükleme yaparken mutlaka optimize (dosya boyutunun küçültülmesi gerekir) edilmesi gerekir bunu fotoğrafçılar yapabilir. Eğer yapmazlar ise 0212  963 20 36 hattımızı arayabilirsiniz biz size yardımcı oluruz. Kanvas tablolarımız İstanbul - Şişli merkezli atölyemizde üretilmektedir. İstanbul içerisindeyseniz 2 gün içerisinde kargonuz size ulaşır eğer İstanbul dışında iseniz ortalama 3-4 gün bulabilir.

KANVAS TABLOLARIMIZIN ÖZELLİKLERİFabrika Değiliz! Atölyede Üretim Yapıyoruz

Kanvas tabloların çoğu fabrikalarda veya ÇİN’den ithal edilir Nil Tablo olarak biz yerli üretim yapmaktayız bu nedenle üretim yaparken kanvas tabloların baskı kontrollerinde, ambalajlanmasında ve kargolanmasında büyük bir emek harcamaktayız. Fabrikalarda kullanılan seri üretim hataları ve renk solmaları Nil Tablo ürünlerinde kesinlikle olmaz.Mürekkep Kalitesi

Baskıda kullandığımız boyalarımız solmama garantili ve birinci sınıf boyalardır. Bu boyalar gerçeğe en yakın renk tonlarda ve gerçekten en pahalı boya çeşitleridir. Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz ve kalitemiz tescillidir.
Fine Art

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur. Askı aparatı monte edilmiş bir şekilde tablonuzu duvarınıza asabilirsiniz. Bu şekilde hem çerçeve masraflarından kurtulmuş olursunuz hemde kanvas tablonuz 3d bir görüntü elde edilmiş olur.Koruyucu Madde İle Uzun Yıllar Kullanım!

Sipariş verdiğiniz kanvas tablolarımızda ürünün uzun senelerce kullanılması için üzerine koruyucu vernik atılır bu şekilde hem canlı rengini korur hemde solma ve eskime görülmez.
Kargolama ve Ambalaj

Biliyorsunuz ki kanvas tablolar hassas ve hafif ürünlerdir bu nedenle ürünün kargolama sırasında hasar almaması için Nil Tablo olarak biz tablo çevresini şeffaf baloncuklar ile sarıyoruz. Müşterilerimiz birden fazla tablo almış ise hepsine ayrı ayrı ambalaj yapıyoruz.

Tablo Özellikleri
Ürün Tipi Kanvas
Kullanım Alanları Tüm ev veya ofisler, dükkanlar ve kapalı veya açık alanlar
Konular Kolaj Tablo,Aile,Ev, Evlilik, Düğün, Nişan, Kişiye özel tablo, çiftler için tablo,Sevgililer için tablo
Şekil Dikdörgen

Write a review

Please login or register to review