Tek bir sonuç gösteriliyor

Hızlı Menu

Geometrik Şekillerde Kanvas Tablo

58,90

Din ve inanç tabloları konusunda sizlere çeşitli tablo imkânları sunmaktayız. Siyahlı beyazlı motiflerin yanı sıra canlı ve hareketli modelleri ile de sizlere farklı tablolar sunan bünyemizden sizler de kolayca faydalanabilirsiniz. Din ve inanç tabloları ile ön çok öne çıkan unsurlar arasında hat, ebru modelleri, cami motifleri, Mekke – Medine manzaraları, semazen figürleri, ayetler, Osmanlı tuğraları ve mozaikler yer almaktadır. Bunun yanı sıra son akşam yemeği ve buda vb. gibi farklı dinlerin tabloları da bünyemizde mevcut bulunmaktadır.

Hat Sanatı

Hat sanatı İslamiyet dini ile özdeşleşmiş bir unsurdur. Arap harflerinin ahenkli bir şekilde bir araya toplanması ile oluşmaktadır. Özellikle Osmanlı Devrinde oldukça sık kullanılmış olan bu hat sanat ayetlerin yazılmasında faaliyet göstermiştir. İslam dininde ayetler ve hadislerin yazılmasında kullanılan bu figürlere ve daha fazlasına bünyemiz ile ulaşabilirsiniz. Özellikle cami iç ve dış süslemesinde kullanılan hat yazını tablo şeklinde çeşitli modeller ile bulabilirsiniz.

Cami Motifleri

Çeşitli cami manzara motiflerinin yer aldığı tuvaller dini tablolar kategorimizde mevcut bulunmaktadır. Sultan Ahmet cami, Ortaköy cami ve diğer pek çok caminin bulunduğu tablolara sahip olarak sizler de evlerinizin havasını değiştirebilirsiniz. Eğer sizler de evleriniz de ya da ofisleriniz için tablo modelleri arıyorsanız bünyemizin diğer seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Bu sayede zorlanmadan kolayca istediğiniz modeli bulabilirsiniz.